Napojení eshopu na platební systémy

Nedílnou složkou objednávky služeb či produktů je platba prostřednictvím bezpečného platebního systému, které poskytují bankovní instituce. Nabízíme propojení na online platební systémy:

null
Platební brána GoPay je ideální řešení pro náročné obchodníky, kteří vyžadují rychlé a pohodlné platby bez nutnosti přesměrovávat zákazníka. Zákazníci internetového obchodu zůstávají na stránkách eshopu po celou dobu platby. Platba je přirozeně zakomponována do procesu objednávky jako jeden z kroků, což pozitivně ovlivňuje poměr dokončených objednávek.

>> Více o napojení na platební bránu GoPay

null
GP webpay je v současnosti nejvíce používanou platební bránou v českých internetových obchodech. Tato brána splňuje přísné požadavky na bezpečnost MasterCard, VISA i American Express. Nasazení brány má pozitivní vliv na počet úspěšně dokončených transakcí. Dobře funguje na mobilních zařízeních.

>> Více o platební bráně GP webpay

null
Systém pro elektronickou platbu PayPal lze připodobnit k bankovnímu účtu, který je možné napojit do milionů internetových obchodů všude po světě. V rámci platby se pak peníze z účtu na účet přesouvají okamžitě v rámci této PayPal internetové „banky“.

>> Více o nasazení PayPal


null
Online platební brána Pay MUZO umožňuje e-shopům přijímat platební karty MasterCard a Visa. Platba je chráněna 3D secure identifikací všech subjektů, které se platby účastní. Všechna předávaná data jsou při platbě digitálně podepsaná.

>> Více o platbách Pay MUZO

null
Elektronická peněženka PaySec je vhodné řešení pro online platby v eshopech od finanční skupiny ČSOB. Transakce probíhají v reálném čase, peníze jsou k dispozici ihned po potvrzení transakce. Platby jsou zabezpečené autorizačními SMS.

>> Více o napojení elektronické peněženky PaySec

null
Platební brána České spořitelny splňuje všechny aktuální požadavky na bezpečnost online plateb v internetových obchodech s využitím 3D Secure. Data z transakce jsou přenášena přes HTTPS zabezpečený protokol. Komunikace při transakci probíhá výhradně mezi zákazníkem a bankou bez prostředníka.

>> Více o propojení s platební bránou ČS


null
mTransfer je bezpečný a rychlý systém pro platby po internetu od mBank. Systém je vhodný pro nasazení jak pro velké, tak i malé internetové obchody. Platby za objednávky v eshopu jsou na účet obchodníka připisovány okamžitě.

>> Více o mTransfer


Kolik to stojí?

Napište nám o Vašem záměru přes kontaktní formulář a obratem vám pošleme nezávaznou cenovou nabídku, nebo zavoláme a domluvíme si schůzku.