services-payperclick-alt-colors-optimized

PPC reklama

Jedou Vaše PPC kampaně na plno? Pomůžeme vám z placeného vyhledávání vytěžit maximum a zvýšit jejich zisk. Pracujeme se systémy AdWords, Sklik i Facebook.

Správa PPC kampaní

Založíme vám nové kampaně nebo provedeme revizi a přenastavení těch stávajících. Kampaně strukturujeme a optimalizujeme co nejefektivněji s ohledem na jejich stanovené cíle. Poradíme si s kampaněmi ve vyhledávací i obsahové síti. Nebojíme se automatizace ani testování nových příležitostí pomocí experimentů.

Remarketing / retargeting

Pomůžeme vám maximálně vytěžit návštěvníky vašeho eshopu s pomocí klasického i dynamického remarketingu. Vytvoříme a otestujeme publika, která budou co nejlépe plnit jednotlivé cíle.


PPC review

Zpracujeme analýzu vašeho běžícího PPC účtu s ohledem na nevyužitý potenciál pro vaše kampaně. Doporučíme, jaké konkrétní změny v kampaních provést, aby vás posunuly zase o pár kroků dál ve vašem podnikání.

Produktové PPC inzeráty

Vytvoříme vám produktové kampaně (PLA – product listing ads) v Nákupech Google i ve Zboží. Provedeme kompletní nastavení od zprovoznění feedu v Google Merchant Centru i administračním rozhraní Zboží, přes propojení s PPC systémem, po vytvoření efektivně optimalizovatelné struktury kampaní a sestav.


Jsme certifikovaným partnerem Googlu.

Profil Web Revolution na Googlu.


Kolik to stojí?

Napište nám o Vašem záměru přes kontaktní formulář a obratem vám pošleme nezávaznou cenovou nabídku, nebo zavoláme a domluvíme si schůzku.