services-search-engine-optimization

SEO optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace je základním předpokladem k tomu, aby byl váš web na internetu dobře dohledatelný a zároveň i srozumitelný pro průchod robotů vyhledavačů.

SEO (optimalizace pro vyhledávače) pracuje s přirozenou návštěvnosti z vyhledávání. Kvalitní a dobře zacílenou organickou návštěvnost můžete na web přivádět, pouze pokud jsou vaše stránky dobře optimalizované. Optimalizace je základním předpokladem k tomu, aby byl váš web na internetu dobře dohledatelný a zároveň i srozumitelný pro průchod robotů vyhledavačů. Zapomeňte na automatizované SEO či balíčky stovek nekvalitních odkazů z katalogů. My děláme SEO hlavou a kvalitně.


 

Analýza klíčových slov

Cílí vaše webové stránky na správná klíčová slova? Pomůžeme najít ta správná klíčová slova, na která byste měli vaše stránky optimalizovat, aby přiváděla více neplacené návštěvnosti. Umíme vytvořit analýzu klíčových slov pro návrh struktury webu i pro strategii linkbuildingu.

On-page optimalizace vstupních stránek

Na základě dat z analýzy klíčových slov navrhneme meta data a další on-page elementy vč. textů pro využití potenciálu organického vyhledávání. Díky správné optimalizaci bude vyhledavač lépe informován o obsahu stránek.


SEO analýza

Pomůžeme najít ta místa na webu, která mohou brzdit návštěvnost z neplaceného vyhledávání, a dáme doporučení k řešení. Analýza může být zaměřená na technické aspekty webu, on-page elementy či zpětné odkazy.

Linkbuilding – získávání zpětných odkazů

Vytvoříme obsah mimo váš web pro podpoření návštěvnosti z odkazujících stránek i pro podpoření návštěvnosti z přirozeného vyhledávání. Tvoříme obsah s hodnotou pro uživatele odpovídající principům online PR (či content marketingu). Dbáme na kvalitu, nikoliv na kvantitu.


Strategie linkbuildingu

Nalezneme témata, o která se vaše cílová skupina zajímá. Navrhneme, jaký obsah tvořit a kde jej umisťovat. Identifikujeme vaše hlavní konkurenty v přirozeném vyhledávání a jejich úspěšný obsah.

SEO pro tvorbu webu či redesign

Uděláme podrobnou SEO analýzu pro přípravu vašeho nového webu. Poradíme, jaké vstupní stránky zahrnout do chystaného webu, abyste co nejefektivněji využili potenciálu přirozeného vyhledávání. Pohlídáme SEO od návrhu webu po jeho spuštění.


Kolik to stojí?

Napište nám o Vašem záměru přes kontaktní formulář a obratem vám pošleme nezávaznou cenovou nabídku, nebo zavoláme a domluvíme si schůzku.