Napojení eshopu na platební bránu Pay MUZO

Pay MUZO je online platební brána provozovaná Global Payments Europe. Pay MUZO umožňuje obchodníků přijímat platební karty MasterCard a Visa při platbách na internetu. Díky 3D Secure standardu je transakce chráněna jedinečnou identifikací všech stran zapojených do online transakce. Bezpečnost platební brány je posílena digitálním podpisem všech dat, která jsou přenášena mezi internetovým obchodem a platební bránou při transakci.


Parametry produktu

  • Robustní systém pracující 24/7/365
  • Podpora všech karet MasterCard a VISA (vč. Maestro a VISA Electron)
  • Non-stop monitoring dostupnosti služeb
  • Soulad s nejpřísnějšími standardy bezpečnosti (3D Secure)
  • Certifikace a audit společnostmi vydávajícími platební karty

Fungování systému Pay MUZO

Pay MUZO systém je rychlý a bezpečný pro všechny zúčastněné. Při online platbě v eshopu vyplní držitel platební karty údaje o platební kartě a potvrdí požadavek na realizaci platby. Platební brána Pay MUZO autentifikuje držitele karty prostřednictvím 3D Secure. V případě kladného ověření pokračuje v procesu platby a postupuje k autorizaci transakce. Pokud autentifikace nedovoluje držiteli karty pokračovat, proces platby je zastaven.


Technické požadavky platební brány Pay MUZO na internetový obchod

Platební brána nemá specifické požadavky na technologii eshopu (např. PHP, Java, .NET, aj.). Komunikace s platební bránou je založena na jasně definovaných pravidlech, která jsou sepsána v dokumentaci pro obchodníky.

Co je 3D Secure?

Systém 3D Secure slouží i autentifikaci držitele platební karty. V praxi to znamená, že každá platební karta použitá pro transakci přes platební bránu podléhá kontrole příslušné asociace MasterCard nebo VISA. Při kontrole autentifikace držitele karty musí držitel potvrdit svoji identitu (heslo, PIN, jiná tajná informace sdílená s vydavatelem karty). Výsledek autentifikace je předán zpět do platební brány.

Zdroj: Global Payments Inc.

Více informací na www.globalpaymentsinc.com


Kolik to stojí?

Napište nám o Vašem záměru přes kontaktní formulář a obratem vám pošleme nezávaznou cenovou nabídku, nebo zavoláme a domluvíme si schůzku.