E-shop na míru a
individuální programové úpravy

Chcete vytvořit internetový obchod na míru (na zakázku)

Chcete, aby váš internetový obchod vypadal jinak než ostatní? Potřebujete další funkce nad rámec standardní funkčnosti eshopu? Máme pro vás řešení!

  • Provedeme jakoukoliv úpravu našeho modulárního internetového obchodu
  • Individuální grafika
  • Responzivní design
  • Napojíme eshop na jakýkoliv účetní software
  • Napojíme eshop na jakéhokoliv dodavatele
  • Řešení dodáme kompletně na klíč od předimplementační analýzy po nasazení na doménu
  • Pomůžeme vám celý projekt nastavit pro maximální úspěšnost

Naše řešení je vhodné jak pro maloobchodní B2C prodej, tak i pro velkoobchodní B2B prodej obchodním partnerům.

Po nasazení vám můžeme pomoci se zlepšováním výkonu eshopu prostřednictvím různých kanálů, disponujeme vlastním online marketingovým oddělením.

Individuální programové úpravy na zakázku

Naše aplikace Web Revolution eShop je tzv. implementačním řešením. To znamená, že je připravená na jakoukoliv úpravu, kterou si klient bude přát.

Z našich dlouholetých zkušeností víme, že každý provozovatel eshopu má trochu jiné potřeby. Jsme schopni upravit workflow pro práci s eshopem. Stejně tak víme, že každý typ sortimentu vyžaduje trochu jiné chování frontendové části. I na to jsme připraveni a vždy vám navrhneme řešení přesně podle toho, co si váš sortiment zaslouží.

Individuální grafika v responzivním designu.

Pomůžeme vám vytvořit internetový obchod, který bude vypadat jinak, než všechny ostatní. Využijeme našich zkušeností a znalostí UX a vytvoříme Vám unikátní grafiku, která bude odpovídat vašim požadavkům a podpoří funkčnost celého projektu. Responzivní provedení je pro nás samozřejmostí.


Kolik to stojí?

Napište nám o Vašem záměru přes kontaktní formulář a obratem vám pošleme nezávaznou cenovou nabídku, nebo zavoláme a domluvíme si schůzku.